Chirurgia stomatologiczna Szczecin - O nas - Apolonia

Strona główna Nasza klinika Klinika Apolonia

Apolonia Dental

Apolonia Dental wspólnie z laboratorium protetycznym Dental-Labor Rogalski tworzą niepowtarzalny kompleks kliniczno-laboratoryjny oferujący zabiegi z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki a w szczególnośći chirurgii stomatologicznej i implantoprotetyki.

Apolonia Dental. Leczenie: implanty, korony, mosty, implantoprotetyka. Profesjonalny gabinet stomatologiczny

Naszą specjalnością są implanty stosowane jako najbardziej nowoczesny i skuteczny sposób leczenia braków zębowych. Oferujmy również zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej na bardzo wysokim poziomie. W zakres zabiegów wchodzą: odbudowa i regeneracja kości szczęki i żuchwy, podniesienie dna zatoki szczękowej, chirurgiczne ekstrakcje zębów, usuwanie zatrzymanych ósemek - wysoki poziom wykonywanych zabiegów potwierdza wieloletnie doświadczenie zawodowe i ukończone kursy Naszego specjalisty chirurgii stomatologicznej.

Na ponad 200 metrach kwadratowych powierzchni znajdują się bardzo nowoczesne gabinety stomatologiczne, sala operacyjna, pracownia rentgenowska z doskonałym cyfrowym pantomografem, poczekalnia z rejestracją, toalety i pomieszczenia socjalne. Jesteśmy jedną z nielicznych klinik w regionie, która posiada przestronny pokój z ładnie urządzoną łazienką. W poczekalni znajduje się bezpłatny punkt dostępowy do internetu. Wszystko to do Państwa dyspozycji!