Stomatologia Szczecin prawobrzeże - Proteza SynCone - Apolonia
Strona główna protetyka Proteza w systemie SynCone

Proteza w systemie SynCone

Noszą Państwo protezy?
Chcieliby Państwo znów ugryźć z pełną siłą, śmiać się ile dusza zapragnie, mieć wyraźną wymowę oraz pewne zachowanie?


Ankylos® SynCone® daje Państwu pewność. Umożliwiają to implanty, które mocno zrastają się ze szczęką. To one troszczą się o stabilne osadzenie i utrzymanie protezy. Takie postępowanie implantologiczne jest dziś przeprowadzane w sposób prosty i delikatny.


Używając systemu ANKYLOS® SynCone® już po około dwóch godzinach od rozpoczęcia zabiegu mogą Państwo w większości przypadków opuścić klinikę wraz z mocno osadzoną i stabilną protezą - i już w krótkim czasie można rozpocząć aktywne gryzienie i żucie. Także wtedy, gdy natychmiastowe przymocowanie protezy nie jest możliwe, albo gdy jeszcze występują pojedyncze zdrowe zęby, Państwa proteza może zostać w pełni komfortowo oraz mocno osadzona.


Ankylos® SynCone® jest opatentowaną i unikalną metodą leczenia, poprawiającą natychmiastowo utrzymanie protezy całkowitej dolnej.


Jest to leczenie bezpieczne, szybkie i stosunkowo niedrogie. Polega ono na wprowadzeniu w przedniej części żuchwy 4 implantów Ankylos® i osadzeniu na nich specjalnych elementów podpierających i utrzymujących protezę nazywanych SynCone®.


To wszystko jest wykonane podczas działania znieczulenia miejscowego i trwa niecałe 2 godziny. Zaraz po zabiegu pacjent odczuwa natychmiastową poprawę utrzymania protezy w ustach. Jest ono tak silne, że pozwala na swobodne odgryzanie nawet twardych pokarmów takich jak jabłko i odzyskanie radości ze spożywania posiłków.